Stredisko Senica

Kurzy robíme rýchlo a v plnej pohode. Dôležité je pre nás naučiť vás viesť vozidlo tak, aby ste odchádzali s úsmevom a s nezabudnuteľnými zážitkami. A na to je pripravený team našich inštruktorov, ktorí urobia všetko, aby ste boli spokojní. Veď vodičák sa prevažne robí len raz v živote. Máme vlastný autotrenažér aj svoje cvičisko a moderné autá Škoda Scala, Škoda Fábia a Škoda Kamiq.
Kurzy otvárame priebežne, každý mesiac. Prihlásenie je veľmi jednoduché!

Stačí vyplniť kontaktný formulár a my sa vám ihneď ozveme! Alebo využite na prihlásenie nižšie uvedené možnosti.

Cenník Kurzov

VO skupiny B

990 €

Osobný automobil (od 17 rokov)
  • 990€
Kurz prvej pomoci
  • Kurz prvej pomoci priamo v autoškole
  • Cena: 20€
Kolok za vykonanie skúšky
  • Správny poplatok za vykonanie skúšky
  • Cena: 50€
Preskúšanie na polícií
  • Preskúšanie na polícií
  • Cena: 100€
Kurz je možné platiť aj na splátky!

Postup kurzu

Prihlasovanie

Prvé čo musíte urobiť je kontaktovať nás pomocou kontaktných možností na webe. Môžete nám zavolať, napísať email, vyplniť kontaktný formulár alebo nás navštíviť osobne. Následne u nás dostanete žiadosť o udelenie vodičského oprávnenia, s ktorým musíte navštíviť svojho lekára. Po vyšetrení lekár svojim podpisom potvrdí, že ste spôsobilý viesť motorové vozidlá. S takto potvrdenou prihláškou prídete v dohodnutý termín na otvorenie kurzu.

Hodiny teórie

Na zahajovacom stretnutí vám vysvetlíme, čo všetko vás čaká počas výcviku v autoškole. Dôležité je sa s vami dohodnúť, kedy vám vyhovuje deň a čas výučby teórie. Všetko robíme po dohode s vami a snažíme sa maximálne prispôsobiť. Teória býva 2x do týždňa a to zvyčajne buď v pondelok a stredu alebo utorok a štvrtok. Podľa vášho želania ale vieme vyučovať aj v iné dni. Čas si určíte sami. Na teórii vás pomocou audiovizuálnej techniky a odborného výkladu inštruktorov oboznámime s pravidlami cestnej premávky, zásadami bezpečnej jazdy, teóriou jazdy, konštrukciou motorových vozidiel a s veľa praktickými skúsenosťami z praxe.

Praktické jazdy

Najočakávanejšia časť sú praktické jazdy v premávke. Najprv opatrne mimo veľkej premávky a potom postupne do mesta. Tu vás prevedú cez všetky nástrahy a naučia vás s kľudom, bez zvyšovania hlasu naši inštruktori. Počas výučby vám zabezpečíme v našich priestoroch aj povinný kurz prvej pomoci, ktorý školia profesionálny záchranári.

Záverečné skúšky

Pred pánom policajtom je to vždy stres ale ak ste dobre pripravení, výsledky našej tvrdej práce a vašej snahy sa vždy dostavia.