Stredisko Topoľčany

Sme skvelá autoškola, so skúsenými inštruktorkami. Robíme autoškolu najlepšie ako sa len dá. Chceme, aby každý od nás odchádzal ako dobrý vodič. Robíme pre to všetko. Kurzy sa snažíme ukončiť do dvoch mesiacov. Vieme urobiť kurzy aj za kratšiu dobu, podľa požiadaviek zákazníka. Máme k dispozícii najmodernejší autotrenažér, nové vozidlá Škoda rapid a Hyundai i30 a autocvičisko. Všetko čo potrebujete, pre vás máme v najvyššej kvalite.
Kurzy otvárame priebežne, každý mesiac. Prihlásenie je veľmi jednoduché! Stačí vyplniť kontaktný formulár alebo využiť nižšie uložené kontaktné možnosti.

Cenník Kurzov

VO skupiny B

730€

Osobný automobil (od 17 rokov)
  • 730€
Kondičné jazdy (45 min)
  • Kondičné jazdy sk. B (45 min)
  • Cena: 20€
Kondičné jazdy (60 min)
  • Kondičné jazdy sk. B (60 min)
  • Cena: 27€
Kurz prvej pomoci
  • Kurz prvej pomoci priamo v autoškole
  • Cena: 20€
Kolok za vykonanie skúšky
  • Správny poplatok za vykonanie skúšky
  • Cena: 33€
Kurz je možné platiť aj na splátky!

Postup kurzu

Prihlasovanie

Prvé čo musíte urobiť je kontaktovať nás pomocou kontaktných možností na webe. Môžete nám zavolať, napísať email, vyplniť kontaktný formulár alebo nás navštíviť osobne. Následne u nás dostanete žiadosť o udelenie vodičského oprávnenia, s ktorým musíte navštíviť svojho lekára. Po vyšetrení lekár svojim podpisom potvrdí, že ste spôsobilý viesť motorové vozidlá. S takto potvrdenou prihláškou prídete v dohodnutý termín na otvorenie kurzu.

Hodiny teórie

Na zahajovacom stretnutí vám vysvetlíme, čo všetko vás čaká počas výcviku v autoškole. Dôležité je sa s vami dohodnúť, kedy vám vyhovuje deň a čas výučby teórie. Všetko robíme po dohode s vami a snažíme sa maximálne prispôsobiť. Teória býva 2x do týždňa a to zvyčajne buď v pondelok a stredu alebo utorok a štvrtok. Podľa vášho želania ale vieme vyučovať aj v iné dni. Čas si určíte sami. Na teórii vás pomocou audiovizuálnej techniky a odborného výkladu inštruktorov oboznámime s pravidlami cestnej premávky, zásadami bezpečnej jazdy, teóriou jazdy, konštrukciou motorových vozidiel a s veľa praktickými skúsenosťami z praxe.

Praktické jazdy

Najočakávanejšia časť sú praktické jazdy v premávke. Najprv opatrne mimo veľkej premávky a potom postupne do mesta. Tu vás prevedú cez všetky nástrahy a naučia vás s kľudom, bez zvyšovania hlasu naši inštruktori. Počas výučby vám zabezpečíme v našich priestoroch aj povinný kurz prvej pomoci, ktorý školia profesionálny záchranári.

Záverečné skúšky

Pred pánom policajtom je to vždy stres ale ak ste dobre pripravení, výsledky našej tvrdej práce a vašej snahy sa vždy dostavia.


embedding google maps in webpage